RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    Februāris 2024    »
POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

Jaunumu arhīvs

Februāris 2024 (1)
Janvāris 2024 (6)
Decembris 2023 (10)
Novembris 2023 (1)
Oktobris 2023 (3)
Septembris 2023 (5)

Moodle

mani dati

EAD - RAI

Sertifikāts

RVU "Kazaeronavigatsia" pārstāvju vizīte

 

Šī gada 30. janvāri Rīgas Aeronavigācijas institūtā viesojās RVU “Kazaeronavigatsia” ģenerālā direktora vietnieks Ardak Utepov un personāla apmācības nodaļas vadītājs Bahtijar Yusupov. RAI vārdā viesus uzņēma viceprezidente Marina Romele un ārējo sakaru direktore Asnata Venckava.
Vizītes laikā tika pārrunāti jautājumi par turpmāko sadarbību aviācijas speciālistu sagatavošanas jo ...

Sadaļa: Jaunumi

Iespēja pieteikties sociālajai stipendijai "Studētgods"

No 1. līdz 20. februārim studenti līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kas atbilst noteiktiem kritērijiem, var pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods” 175 eiro apmērā mēnesī. Pieteikums jāiesniedz elektroniski, izmantojot Latvija.lv pakalpojumu "Studētgods".

Uz sociālās stipendijas "Studētgods" saņemšanu var pretendēt visu kursu Latvijas augstskolu pilna laika klātienes bakalaura un koledžas programmu studenti līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot):
• "Jaunietis 3+" - Fizisko personu reģistrā vismaz vienam no studējošā vecākiem reģistrēti trīs bērni vai vairāk;
• "Vecāks 3+" - Fizisko personu reģistrā pašam studējošajam reģistrēti trīs bērni vai vairāk;
• "Bārenis/bez vecāku gādības" - studējošais līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai Fizisko personu reģistrā reģistrēts kā bārenis vai bez vecāku apgādības palicis jaunietis;
• "I vai II grupas invalīds" - studējošais ar I vai II invaliditātes grupu, kuri atbilst stipendijas "Studētgods" saņemšanas kritērijiem.

Stipendijas "Studētgods" piešķiršanai izvirzīti vairāki nosacījumi. Iestājoties augstskolā, centralizēto eksāmenu rezultātiem optimālajā līmenī matemātikā jābūt ne zemākiem par 30%, bet latviešu valodā ne zemākiem par 40%. Savukārt studiju laikā vidējai svērtajai atzīmei jābūt ne zemākai par sešām ballēm, studentam jābūt sekmīgam un bez akadēmiskiem parādiem u.c. kritēriji. Visi nosacījumi lasāmi šeit: Noteikumi par stipendijām.

Sīkāka informācija pieejama VIAA mājaslapā.

Sadaļa: Studentiem » Jaunums

30 STUDENTU ZINĀTNISKI PRAKTISKĀ KONFERENCE 

 

2024. gada 16. janvārī Rīgas Aeronavigācijas institūtā notika 30. studentu zinātniski praktiskā konference "INŽENERIJA, DIGITIZĀCIJA UN INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS LOĢISTIKAS SISTĒMU VADĪBĀ".
RAI organizētajā studentu zinātniski praktiskajā konferencē studenti iepazīstināja konferences dalībniekus ar izstrādāto pētījumu rezultātiem starptautiskā transporta pakalpojumu jomā. Tika runāts par problēmām un tendencēm starptautisko pārvadājumu vadīšanā, organizēšanā un loģistikas plānošanā, kā arī par aktuālajiem drošības jautājumiem dažādu veidu transporta tehnolijās ...

Sadaļa: Jaunumi

Apsveicam

 

Apsveicam Mihailu Barauļu ar daudzdzinēju lidmašīnas instruktora kvalifikāciju!

Vēlām vienmēr drošus un patīkamus lidojumus!

Sadaļa: Jaunumi

 

Tagad Jums ir iespēja plānot savu laiku, lai apmeklētu mūsu augstskolu,
Rīgas Aeronavigācijas institūts rīko ATVĒRTO DURVJU DIENAS katru mēnesi.

Gaidīsim Jūs ciemos:

13. janvārī, 3. februārī, 2. martā, 6. aprīlī, 11. maijā, 8. jūnijā.

Tikšanās ar institūta pārstāvjiem notiks plkst. 11.00 aud.003. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus saistītus ar uzņemšanu un studiju programmām, kā arī piedalīties iepazīšanās ekskursijā pa institūtu.

Sīkāka informācija:
tālruni: +37129571158,

Jautājumus var uzdot arī Facebook mājas lapā.

Sadaļa: Reflektantiem » Jaunums

Sertifikātu pasniegšana AIS speciālistiem

 

29. decembrī Rīgas Aeronavigācijas institūta Mācību centrs izsniedza sertifikātus topošo AIS/UAI speciālistu grupai, kas apguva mācību programmu “Aeronavigācijas informācijas sniegšana un lidojumu plānošana”.
Novēlām viņiem veiksmīgu profesionālās karjeras sākumu!

Sadaļa: Jaunumi

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

 

 

Rīgas Aeronavigācijas institūts apsveic visus pasniedzējus, studentus, absolventus un partnerus ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu!

Sadaļa: Jaunumi

Kursa „Aktuālā profesija” noslēgums

 

21.decembrī vidusskolu audzēkņiem tika pasniegti RAI „Aktuālā profesija” kursu sertifikāti.
Kursu laikā klausītāji paplašināja savu intelektu un redzesloku, ieguva zināšanas, kas nepieciešamas profesijas izvēlē un sekmēs iestāšanai studijām augstākās izglītības iestādē.
Saņemtais sertifikāts sniedz priekšrocības stājoties RAI un sekmē sekmīgām studijām izvēlētajā profesijā.
Apsveicam kursa dalībniekus un uz tikšanos uzņemšanas komisijā!
Nākamais “Aktuālā profesija” kurss tiek plānots 2024.gada februārī, sekojiet līdzi mūsu jaunumiem.

Sadaļa: Jaunumi

Augstākais valsts apbalvojums uzņēmējdarbībā!

 

Konkursa "Eksporta un inovāciju balva 2023” apbalvošanā tika godināti uzņēmumi, kuri aizvadītajā gadā bijuši izcili eksportā, kā arī radījuši jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus.
Augstāko valsts apbalvojumu uzņēmējdarbībā "Eksporta jaunpienācējs" uzņēmumu grupā ar eksporta apgrozījumu 1 000 000 eiro un vairāk izcīnīja mūsu augstskolas 5. kursa studenta Jurija Avdjukeviča izveidotais uzņēmums – SIA "SKY POWER".

Sadaļa: Jaunumi

Korejas Aviācijas un kosmosa universitātes pārstāvju vizīte Pelican Flight Training skolā

 

Korejas Aviācijas un kosmosa universitātes izpilddirektors (kapteinis Kim), komandas vadītājs (Mr. Shin) un programmas vadītājs Jaeyoung Cho apmeklēja Pelican Flight Training skolu, lai iepazītos ar lidojumu prakses iespējām un Rīgas Aeronavigācijas institūta programmām.

Sadaļa: Jaunumi