RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Konference 2023

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    june 2023    »
POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Moodle

mani dati

EAD - RAI

Sertifikāts

Metālapstrādes prakse

 

RAI mācību centra (metālapstrādes darbnīcā) no 15. līdz 26. maijam speciālista Marka Menkovska vadībā tika novadīta “Metālapstrādes prakse”, RAI 1 kursa studentiem no Latvijas, Indijas, Pakistānas, Ukrainas sekojošās studiju programmās: “Gaisa kuģu tehniskā apkope”, “Gaisa transporta sistēmu vadība un ekspluatācija”, “Elektronisko iekārtu apkope”. Prakses galvenais mērķis bija sniegt studentiem pamatiemaņas metālapstrādē un prasmes lietot speciālos instrumentus, patstāvīgi sagatavojot darba rasējumus un atbilstoši noteiktajam kvalitātes līmenim izgatavot rasēto detaļu ...

Sadaļa: Jaunumi

Apkopes darbu pamatprakse

 

No 15. līdz 26. maijam RAI mācību centrā studiju programmas “Gaisa kuģu tehniskā apkope” ietvaros ATM speciālista Donijora Salidjanova vadībā notika “Apkopes darbu pamatprakses” 1.daļa 2 un 3 kursa studentiem. Prakses mērķis bija sniegt izpratni par gaisa kuģu tehniskās apkopes procesu, nodrošināt prasmes un kompetences ATM un prakses posmos ...

Sadaļa: Jaunumi

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena

 

Sveicam Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā!

Sadaļa: Jaunumi

 

Rīgas Aeronavigācijas institūta ATVĒRTO DURVJU DIENAS notiks

13 maijā, 19. maijā, 26. maijā, 2. jūnijā un 9. jūnijā

 Tikšanās ar augstskolas pārstāvjiem notiks norādītajos datumos plkst. 11:00 aud.003.
 Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus saistītus ar programmu saturu, uzņemšanu, kā arī apskatīties RAI studiju vidi, laboratorijas.

 Pieteikšanās pa tālr.: +37129571158, e-mail: manager@rai.lv

Sadaļa: Reflektantiem » Jaunums

Atklātā lekcija

 

Šodien 28.04. RAI studiju virziena "Mehānika" asistents, Mg.sc.ing. Mukhiddinovs Muhammadjons novadīja atklāto lekciju RAI studentiem, akadēmiskajam personālam un administrācijai. Atklātās lekcijas tēma "Gaisa kuģa lidojumu darbība: borta tehniskās apkopes sistēmas".
Rezultātus pozitīvi novērtēja gan dalībnieki, gan klātesošā administcija ...

Sadaļa: Jaunumi

Studiju metodiskā sanāksme

 

21.aprīlī Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) notika nozīmīgs ikgadējais pasākums -studiju metodiskā sanāksme.
Sanāksmi atklāja studiju prorektors K. Savenkovs ar ziņojumu ar 2022. septembrī izvirzīto uzdevumu izpildes analīzi un pašvērtējumu, pasniedzēju KPI sistēmas rezultātiem.
Savukārt inženieru programmu direktors V. Reiskarts pastāstīja par pasniedzēju lomu ZPC darbā un Erasmus + program ...

Sadaļa: Jaunumi

Kauņas Tehnoloģiju universitātes pārstāvja vizīte

 

Rīgas Aeronavigācijas institūtu "Erasmus+" programmas ietvaros apmeklēja Kauņas Tehnoloģiju universitātes pārstāvis, matemātikas un dabaszinātņu fakultātes fizikas profesors Rimantas Knizikevičius,
Apmeklējuma pirmajā dienā notika tikšanās ar RAI vadību, kuras laikā tika apspriesti izglītības procesa un zinātniski pētniecisko aktivitātes attīstība.
Otrajā dienā tika novadīts atklāts seminārs ar RAI mācībspēkiem par zinātniski pētniecisko darbu, pieredzes apmaiņa un diskusija par progresīvu metožu ieviešanu mācību procesā.
Trešajā dienā RAI studentiem tika novadīta atklāta laboratorijas darbu nodarbība f
izi ...

Sadaļa: Jaunumi

 

 

 

Rīgas Aeronavigācijas institūts novēl Priecīgas un saulainas Lieldienas!

Sadaļa: Jaunumi

 

No 3 līdz 5 martam Rīgas Aeronavigācijas institūts (RAI) ņēma dalību nozīmīgākajā izglītības iespēju notikumā Latvijā izstādē ”Skola 2023”.
Izstādes laikā apmeklētājiem bija iespēja iegūt plašu un kvalitatīvu informāciju par studiju iespējām RAI, kā arī tikties ar studējošajiem
...

Sadaļa: Jaunumi

Studiju noslēguma darbu aizstāvēšana

 

Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) 24. februārī notika bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšana. Apsveicam studentus ar veiksmīgu aizstāvēšanu!

Vēlam mūsu absolventiem profesionālo izaugsmi, panākumus un arvien jaunus sasniegumus ...

Sadaļa: Jaunumi