RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    septembris 2023    »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Moodle

mani dati

EAD - RAI

Sertifikāts

 

Sveicam visus pasniedzējus profesionālajos svētkos un sakām paldies par ieguldīto darbu sabiedrības attīstībā!

Novēlam zinātkārus studentus, panākumus darba tirgū pieprasītu speciālistu sagatavošanā, kā arī profesionālo izaugsmi un aizrautību.

Sadaļa: Jaunumi
 

08.09.2023.
ADMINISTRATĪVI METODISKĀ SANĀKSME
Sākums plkst. 13:30

Sadaļa: Jaunumi

Jaunais studiju gads sācies

 

5. septembrī Rīgas Aeronavigācijas institūtā notika jaunā 2023. /2024. studiju gada atklāšana. Pasākumā piedalījās RAI akadēmiskais personāls un vecāko kursu studenti, ieskaitot 1.kursa studentus. Svinīgo ceremoniju atklāja inženierzinātņu studiju virziena direktors Vladimirs Reiskarts. Konventa priekšsēdētāja Marina Romele un RAI rektors Anatolijs Melnis apsveica studentus ar jaunā studiju gada sākumu.

Ar RAI pateicības rakstiem tika apbalvoti studējie ...

Sadaļa: Jaunumi

 

Labdien, cien./god. RAI kolēģi, Sveicam Zinību dienā un novēlām optimismu, neatlaidību, radošumu un panākumus jaunajā studiju gadā!

Ar prieku paziņojam, ka Rīgas Aeronavigācijas institūtā svinīgais pasākums veltīts Zinību dienai notiks šī gada 5.09.2023. plkst. 10:00 , aud. 100 B. Ielūdzam Jūs piedalīties šai pasākumā!

Sadaļa: Jaunumi

 

Cienījamie studenti un pasniedzēji!

Sveicam Zinību dienā!

Veiksmīgu 2023./ 2024. studiju gadu!

Sadaļa: Jaunumi

Sarunas ar Navoi Innovation University (Navoi, Uzbekistānas Republika) pārstāvjiem

 

12. jūnijā Rīgas Aeronavigācijas institūta vadība veica sarunas ar Navoi Innovation University pārstāvjiem. Tā kā šobrīd Uzbekistānas Republikā civilās aviācijas nozare aktīvi attīstās, valstij nepieciešami piloti, mehāniķi, gaisa satiksmes dispečeri un citi aviācijas speciālisti. RAI komanda detalizēti iepazīstināja ar apmācību programmām dažādu jomu aviācijas speciālistiem un dalījās ar šajā jomā uzkrāto pieredzi. Puses nolēma turpināt kontaktus un attīstīt sadarbību gan aviācijas, gan loģistikas speciālistu apmācībā.
Navoi Innovation University komandu pārstāvēja zinātņu doktors ...

Sadaļa: Jaunumi

Kazahstānas Republikas Civilās aviācijas akadēmijas vizīte

 

Šī gada 11. jūlijā Rīgas Aeronavigācijas institūtā viesojās Kazahstānas Republikas Civilās aviācijas akadēmijas pārstāvji, zinātniskās darbības prorektors Kairat Koshekov un Lidojumu mācību centra direktors Daulet Tureakhmetov. RAI vārdā viesus uzņēma vecākais viceprezidents Mihails Karols un ārējo sakaru direktore Asnata Venckava.
Vizītes laikā puses pārrunāja līdzšinējās sadarbības jautājumus un iespējamās nākotnes perspektīvas, tostarp kopīgu projektu izstrādi un ieviešanu civilās aviācijas jomā, kā arī citus būtiskus jautājumus ...

Sadaļa: Jaunumi

Starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Transports. Izglītība. Loģistika un inženierija 2023"

 

30. jūnijā Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) norisinājās starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Transports. Izglītība. Loģistika un inženierija 2023".
Konferences plenārsēdi atklāja RAI studiju prorektors K. Savenkovs, novēlot visiem dalībniekiem produktīvu un veiksmīgu konferences dienu. Konferences dalībniekus uzrunāja arī citi konferences prezidija dalībnieki.
Konferencē piedalījās dalībnieki no Latvijas, Polijas, Spānijas, Grieķijas, Kazakstānas un Uzbekistānas ...

Sadaļa: Jaunumi

Aicinājums uz svinīgo Diplomu pasniegšanas ceremoniju!

 

22. jūnijā plkst. 13:00 izlaidumā tiks sveikti RAI trīs studiju virzienu absolventi, Mehānika, Transporta pakalpojumi un Elektronika, kuri studējuši gan bakalaura studiju programmās, gan maģistrantūras studiju programmās. Absolventi svinēs svētkus ar saviem tuviniekiem, draugiem.
Uz izlaiduma ceremoniju tiek aicināti arī RAI darbinieki un studenti!

Vairāk foto.

Sadaļa: Jaunumi

Metālapstrādes prakse

 

RAI mācību centra (metālapstrādes darbnīcā) no 15. līdz 26. maijam speciālista Marka Menkovska vadībā tika novadīta “Metālapstrādes prakse”, RAI 1 kursa studentiem no Latvijas, Indijas, Pakistānas, Ukrainas sekojošās studiju programmās: “Gaisa kuģu tehniskā apkope”, “Gaisa transporta sistēmu vadība un ekspluatācija”, “Elektronisko iekārtu apkope”. Prakses galvenais mērķis bija sniegt studentiem pamatiemaņas metālapstrādē un prasmes lietot speciālos instrumentus, patstāvīgi sagatavojot darba rasējumus un atbilstoši noteiktajam kvalitātes līmenim izgatavot rasēto detaļu ...

Sadaļa: Jaunumi